Головна main У Бериславі на Херсонщині – вибух у відділку поліції окупантів: знесло півбудівлі (фото)

У Бериславі на Херсонщині – вибух у відділку поліції окупантів: знесло півбудівлі (фото)

64

1 жовтня стався приліт по будівлі у Бериславі на Херсонщині, де базувались колаборанти-поліцейські. У відділку “поліції” повністю знесло верхній поверх.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі “Х* Херсон”.

Допис про надзвичайну ситуацію у Бериславі з’явився у мережі біля 19 години. На світлинах, зроблених на місці події, видно, що удар нанесено чимось досить потужним. У будівлі знесено частину приміщень на верхніх поверхах та вибито ледь не усі вікна.

У мережі можна знайти знімки того, як відділок виглядав до окупації. Це дає можливість встановити точне місце вибуху – південно-східна частина Берислава, розташована ближче до Дніпра.

Представники окупаційної адміністрації заявили, що вибух у відділку в Бериславі – наслідок роботи української системи HIMARS. При цьому вони запевняють, ніби то посеред робочого дня у приміщенні колаборантів не було, тому ніхто не постраждав.

Між тим дещо місцеві жителі зазначала, що у небі активізувалась ворожа авіація. Як раз після прольотів росіян у місті задимілось.

Наразі офіційних повідомлень від командування ЗСУ не надходило.

Зазначимо, відстань до Берислава на Херсонщині до найближчих позицій ЗСУ – біля 35 км.

Нагадуємо, OSINT-аналітики дослідили супутникові знімки і заявили, що було нанесено удар по двом переправам армії рф у районі Каховської ГЕС.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.