Головна main У Бахмуті, Авдіївці, Пісках – “вогневий вал” артобстрілів армії рф: ворог тисне на усій лінії фронту на Донеччині (відео)

У Бахмуті, Авдіївці, Пісках – “вогневий вал” артобстрілів армії рф: ворог тисне на усій лінії фронту на Донеччині (відео)

21

21 серпня Генштаб ЗСУ повідомив про масовані атаки армії рф на Бахмутському та Донецькому напрямі. Від артударів ворога нищиться житловий фонд та інфраструктура у містах на лінії фронту.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook командування.

Армія рф завдає ударів, намагаючись просунутись у напрямку Слов’янська, Бахмута, Краматорська, Авдіївки та Пісок. При цьому у ворога є достатньо ресурсів, щоб майже безупинно обстрілювати населені пункти на шлях до цілі.


Бахмут страждає від ударів росіян, засвідчує відеозапис журналіста українського ЗМІ. Стверджується, що у місті немає електроенергії, води і відновлювати постачання немає змісту – снаряди прилітають щохвилини.

Командування стверджує, що армія рф продовжує атакувати Бахмут зі сходу – ворог рухається по шляху, який веде із міста Покровське.

На картах бойових дій позначено, що росіяни – на підступах до міста. Помітно, що бої ідуть на кількакілометровій смузі на околицях Бахмута.

Втім ЗСУ наразі відбило усі атаки противника.


На Донеччині потужних ударів завдають по Авдіївці та Пісках. У напрямку Авдіївки росіян відкинуто- це показують обидві схеми. Втім у Пісках ситуація продовжує бути складною.

Командування відзначає, що атаки було відбито: ворог зазнав втрат і відступив.


Нагадуємо, у Криму вибухи прозвучали біля Новофедорівки та у Євпаторії: припускають. що спрацювало російське ППО.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *