Головна main Тюремні клітки з товстої арматури: у Маріуполі окупанти готують “відкритий суд” над українськими захисниками

Тюремні клітки з товстої арматури: у Маріуполі окупанти готують “відкритий суд” над українськими захисниками

27

6 серпня Маріупольська міська рада повідомила про суд, який окупанти планують провести у захопленому місті. Судитимуть українських полонених прямо на сцені філармонії.

Інформацію оприлюднено у офіційному Telegram-каналі міськради.

Для того, щоб вбезпечити себе від українських захисників, окупанти зводять клітку з арматури діаметром 20 мм. Клітку встановлюють на сцені Маріупольської філармонії.

Клітки призначені для того, щоб провести показовий відкритий “суд” над військовополоненими.Зазначимо, показові суди практикувались за часів СРСР. Їх проводила тоді, коли потрібно було прилюдно покарати людей, яких заздалегідь вже призначили винними. Мета подібних судилищ: налякати інакомислячих, щоб придушити можливий спротив.

Вадим Бойченко, законний мер Маріуполя, звернувся до міжнародних організацій – ООН, Міжнародного Червоного Хреста – та до світової спільноти. Мер закликає їх втрутитись, щоб не повторились ті катування, які відбулись у Оленівці.

Нагадуємо, 29 липня російські окупанти убили 53 українських військовополонених – “азовців” з Маріуполя та службовців інших підрозділів – в колонії неподалік від Оленівки. Після цього представники Міжнародного Червоного Хреста заявили, що під час здачі полон захисників Маріуполя їхня організація нічого нікому не гарантувала.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *