Головна main Тричі проголошувала Сальда мером: хто допомагає окупантам провести псевдореферендум у Херсоні

Тричі проголошувала Сальда мером: хто допомагає окупантам провести псевдореферендум у Херсоні

62

Стало відоме ім’я херсонської колаборантки, яка займається організацією і проведенням на Херсонщині псевдореферендуму на основі викрадених росіянами з Держархіву списків виборців. Це – Інна Поляренко, ім’я якої добре відомо у політичних колах регіону.

Про це з посиланням на інсайдерські дані інформує місцеве видання “Український Південь”.

За даними видання, родина пані Інни також активно працює у так званій “ВГА” Херсонської області на окупантів.

Повідомляють, що Поляренко має багатий виборчий досвід, вона неодноразово очолювала на Херсонщині ТВК різних рівнів. Саме вона тричі проголошувала Сальда мером міста і давно має з ним тісні стосунки.

Останній рік діячка працювала в команді партії “Нам тут жити” чинного міського голови Херсону Ігоря Колихаєва, її прізвище навіть фігурує серед засновників.

Її зять – відомий місцевий сепаратист Савлученко – очолив один з департаментів окупаційної адміністрації, а донька – Олеся Кобзєва працює секретаркою скандального колобаранта Ігоря Семенчева.


Ймовірну причетність Поляренко до організації фіктивного народного волевиявлення в окупованій Херсонській області прокоментував політолог Володимир Молчанов.

“Хотілося б вірити, що це неправда. Особисто знаю Інну Полярнко, скажу прямо, і як професіоналку в технологіях адміністрування виборів, і як не надто перебірливу політичну заробітчанку. Не знаю, як вона збирається “витягнути власними мозгами” той псевдореферендум, і навіщо, маючи списки, і не маючи бажаючих голосувати, взагалі потрібні мізки. Чи вона думає, що путін її переживе, і россія не кине?

А ще сподіваюся на те, що списків виборців (тобто листів виборчої документації), у рашистів немає, тобто вони блефують – адже архів згорів при спробі захоплення. Якщо ж він не згорів, то безглуздим було закриття всіх електронних реєстрів. Персональні дані херсонців з адресами реєстрації і навіть зі зразками підписів половини з них – уже в руках окупанта”, – зазначив він.

Нагадаємо, 7 червня троє колаборантів, погрожуючи зброєю працівникам Держархіву Херсонської області, винесли з приміщення 15 коробок із документами, серед яких були і персональні дані мешканців Херсонщини на виборах 2019 року.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *