Головна main Троянський кінь для Малоперещепинської ОТГ: голова громади розкрадає землі та вирубує ліси

Троянський кінь для Малоперещепинської ОТГ: голова громади розкрадає землі та вирубує ліси

1,394
Зараз триває досудове розслідування щодо Анатолія Трояна

Малоперещепинська громада – одна з перших ОТГ на Полтавщині. Перспективна та сильна – на початку шляху, сьогодні ж занедбана та корупційна. Знищена екологія, незаконна роздача землі, спроби вирубати ліси  – лише маленька частина проблем колись успішної громади.

Утворена у 2017 році, Малоперещепинська ОТГ могла стати прикладом для інших громад Полтавщини. Про її перспективи говорили багато, але далі справа не пішла. Зовсім скоро з найперспективнішої громада перетвориться на поле для корупційних схем голови ОТГ Анатолія Трояна.

Стихійні сміттєзвалища в Малоперещепинській ОТГ

Анатолій Троян очолив громаду, обіцяючи людям процвітання та турботу за кожного. Та наразі процвітає у Малоперещепинській ОТГ лише сам голова, добре поливаючи себе алкогольними напоями замість добрива. 

План Трояна: пограбувати громаду та втекти до Київської області

Місцеві мешканці жаліються на грубість очільника, який навіть не вітається зі своїми виборцями. Адже він обійняв посаду, щоб заробити на людях, а не турбуватися за них та громаду.

Зараз триває досудове розслідування щодо Анатолія Трояна
Зараз триває досудове розслідування щодо Анатолія Трояна

До того ж шлях відступу Троян вже собі забезпечив, витягне з ОТГ останні копійки та й втече у Київську область, де він має землю. Згідно з декларацією його земельна ділянка під Києвом займає 1200 м2. А якщо все обійдеться, то можна старість зустріти в сусідніх Щербанях, де Троян придбав квартиру. До речі в Малоперещепинській громаді Анатолій свого житла не має, як і намірів залишатися з громадою до кінця.

Та й не дивно, що Анатолій не хоче залишатися в Малоперещепинській громаді, бо краще інших знає, що там відбувається. Стихійні сміттєзвалища, річки з хімікатами, забруднене повітря, постійне відключення води за борги.

Земля тільки для багатіїв та депутатів 

Анатолій Троян роздає земельні ділянки невідомим людям. А жителям села, які мають на це законне право — відмовляє.

— Подав заяву в сільську раду, щоб отримати по 2 га землі для себе та матері. Анатолій Григорович відмовив. І такі ситуації в нашій ОТГ не поодинокі. Чому я маю «вигризати» землю, на яку маю законне право? Простим людям сільська рада не дає землі, лише багатіям та депутатам. Я виграв справу в суді, але для Анатолія Григоровича це рішення — не указ. Він знову заявив, що землі для нас з матір’ю немає, — розповідає житель с. Малої Перещепини Сергій В’язовський.

Анатолій Троян намагається пояснити місцевим мешканцям чому відключили воду
Для місцевих землі немає, а ось 20 гектарів для тендеру знайшлися дуже швидко. Зараз триває досудове розслідування щодо Анатолія Трояна. Відомо, що на голову громади очікують допит та службові перевірки.

Троян віджимає лісництва, щоб віддати його своєму брату під вирубку

Не встиг закінчитися один скандал, Троян розпочав інший, зараз він активно бореться, щоб «віджати» лісництво. Схема дуже проста – угіддя відійдуть йому, полювати всім заборонять. А тим часом брат голови точитиме сокиру, адже матиме 640 гектарів для незаконної вирубки дерев. А як відомо кожній місцевій собаці – саме цим заробляє на життя брат очільника ОТГ.

Земельні ділянки Анатолія Трояна згідно з декларацією
Малоперещепинська ОТГ не готова до поширення коронавірусу 

Виявився байдужим до життя та здоров’я мешканців громади Анатолій Троян під час поширення коронавірусу. Коли сусідні громади закуповують ліки, маски, створюють гарячі лінії для допомоги односельцям, у Малоперещепинській ОТГ ніхто й не намагається захистити людей. Медичні заклади не готові до епідемії, хоча найвищі шанси поширення коронавірусу саме у Малоперещепинській ОТГ. Адже зовсім поряд було місце обсервації евакуйованих з Уханю.

Сергій В’язовський виграв справу в суді, але для Анатолія Григоровича це рішення — не указ
Сергій В’язовський виграв справу в суді, але для Анатолія Григоровича це рішення — не указ
Поки голови інших громад готуються до місцевих виборів, Анатолій Троян малює схеми остаточного розорення своєї ОТГ, та поповнення власного гаманця. Хто знає скільки ще людей постраждає через його «правління» за цей час.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *