Головна main Телеграм-канали видаляють пости про скандал з видачею ліцензії російському букмекеру 1ХBet під час війни

Телеграм-канали видаляють пости про скандал з видачею ліцензії російському букмекеру 1ХBet під час війни

116

У багатьох рейтингових Telegram-каналах масово видалили повідомлення про те, як “сірий кардинал” Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Борис Баум пролобіював отримання букмекерською корпорацією з російським корінням 1XBet ліцензії на букмекерську діяльність в Україні у розпал війни. Розслідування провело видання “InformNapalm”.

Так, повідомлення зникло у таких популярних Telegram-каналах, як “Україна Online Новини”, “Інсайдер UA”, “Perepichka News”, “Адвокат Права”, передає “UNN” за посиланням: https://www.unn.com.ua/ru/news/1982432-u-telegram-kanalakh-zachischayut-skandal-iz-vidacheyu-litsenziyi-rosiyskomu-bukmekeru-1xbet-v-ukrayini-u-rozpal-viyni. Але цей матеріал також був видалений з сайту і відкривається лише головна сторінка інформаційного агентства.
Джерело “UNN” на PR-ринку повідомило, що агенти персон, зацікавлених у погашенні галасу, домовляються про зняття публікацій та проплачують авансом “блок” на місяць, щоб не було жодних негативних згадок про це.

Нагадаємо, відома букмекерська корпорація з російським корінням 1XBet у розпал війни отримала в Україні ліцензію на букмекерську діяльність. У цьому їй сприяв Борис Баум, пов’язаний із заступником голови Держдуми рф та спецпредставником володимира путіна Олександром Бабаковим.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *