Головна main Таксист, фізрук і неповнолітня: нові призначення колаборантів на Херсонщині

Таксист, фізрук і неповнолітня: нові призначення колаборантів на Херсонщині

26

Парад некомпетентності: на Херсонщині, через значний кадровий голод і небажання більшості місцевих жителій співпрацювати з окупантами, до так званих “керівних органів” росіяни призначають випадкових людей.

Так, 26 червня проросійські телеграм-канали повідомили про те, що сільським головою Гладківки “обрано” Олексія Бузова.

За інформацією видання “Мост”, Бузов з 2016 по 2020 роки був депутатом Гладківської ОТГ та очолював у сусідньому селі Таврійське первинний осередок партії “Союз лівих сил”, діяльність якої 19 березня 2022 року призупинила РНБО – на час воєнного стану.

Крім того, відомо, що Олексій Бузов працював учителем фізкультури у місцевій школі.

Того ж дня кримські пропагандистські ресурси представили й нову ведучу херсонського міського телеканалу. Йдеться про канал, запущений окупантами на базі захоплених приміщень і техніки місцевої філії “Суспільного”.

“Працювати” на окупаційному ТБ-ресурсі й просувати проросійську пропаганду буде… школярка. За даними “Мосту”, загарбники долучили до незаконної діяльності десятикласницю, ім’я дівчини з етичних міркувань не розголошується.


Ще декільки дивних призначень відбулись минулого тижня. Псевдопроректором Херсонського держуніверситету, приміщення якого штурмували відомі місцеві колаборантки Томіліна та Кузьміч у супроводі російських військових, проголосили Едуарда Волощука.

Як повідомляє “Український Південь”, Волощук не має жодного стосунку до сфери вищої освіти й раніше працював у Херсоні водієм таксі.

Керувати Палацом молоді та спорту в Херсоні окупанти поставили Віктора Гергієва – власника контактного зоопарку, який раніше орендував у Палаці одне з приміщень. Про цю людину в місті відомо небагато, однак місцеві ресурси характеризують Гергієва як маргінальну і дивакувату особу.

А у Скадовську “керівницею” мерії окупанти призначили експрацівницю міської ради Людмилу Хотієнко.

Як повідомив “Суспільному” міський голова Скадовська Олександр Яковлєв, зрадниця працювала у земельному відділі і неналежним чином виконувала свої повноваження, за що отримала догану. 

Нагадаємо, 24 червня в Херсоні було підірвано автомобіль колаборанта Дмитра Савлученка. Зрадник загинув на місці.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *