Головна main Ситуація біля Кривого Рогу: армія рф штурмувала село за 40 км та завершила перегрупування – про що це говорить

Ситуація біля Кривого Рогу: армія рф штурмувала село за 40 км та завершила перегрупування – про що це говорить

56

2 серпня Генеральний штаб ЗСУ у ранковому та вечірньому звіті про ситуацію на фронті повідомив, що ворог намагався прорвати лінію оборони за 40 км на південь від Кривого Рогу.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook командування.

На Південнобузькому напрямі, зазначає Генштаб, армія рф докладає максимум зусиль, щоб утримати свої позиції. При цьому вона завдає артилерійських ударів та проводить розвідку, щоб намацати слабке місце ЗСУ.

Протягом доби ворог провів єдиний штурм на території Херсонщини: намагався просунутись у напрямі села Трудолюбівки. Успіху не мав та відступив.

Зазначимо, Трудолюбівка – село за 45 км на південь від Кривого Рогу. За 14 від нього – стратегічний об’єкт: Криворізька ТЕС, розташована неподалік Зеленодольської громади.


Олег Жданов, військовий експерт, пояснює, що наразі ворог готується до наступу:

  • завершила перекидання резервів на Херсонщину (прибули частини з Криму);
  • завершила перегрупування на Запоріжчині (прибули окремі частини з Донеччини).

Тепер перед росіянами стоїть завдання – доставити до місць майбутніх бойових дій боєприпаси і паливо. Саме ці запаси посилено везуть по мосту через Каховську ГЕС та через понтонну переправу на місці Антонівського моста.

Орієнтовний початок наступу армії рф – 5 серпня, стверджує експерт.

Нагадуємо, Генштаб ЗСУ заявив, що біля села Піски на Донеччині ворог має частковий успіх – дещо посунув українську лінію оборони.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.