Головна main Сина рівненського посадовця, який забив пенсіонерку ногами, “відмазали” від 140 справ?

Сина рівненського посадовця, який забив пенсіонерку ногами, “відмазали” від 140 справ?

120

Близько 140 справ на одного “мажора”, і всі – закриті. Старший син колишнього директора Рівненської АЕС Павла Павлишина – Євген – неодноразово уникав правосуддя, але цього разу історія з убивством пенсіонерки на базі відпочинку набула неабиякого резонансу.

Як триває слідство та чому молодику і досі не повідомили про підозру? Дізнавався журналіст ІА “Стоп корупції ТВ” Кирил Вольний.

Історія побиття ногами й смерті літньої жінки на базі відпочинку в місті Вараш на Рівненщині сколихнуло громаду. Жахливий злочин вчинив син впливової у регіоні людини – тодішнього директора Рівненської АЕС Павла Павлишина.

18 червня 2022 року жінці було нанесено тілесні ушкодження громадянином Павлишиним Євгеном Павловичем. Відомості про дану подію було внесено до ЄРДР за статтею – нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої“, – констатує начальник слідчого відділу поліції м. Вараш Сергій Бігун.


Як стало відомо журналістам, попри численних свідків убивства, син авторитетного батька досі навіть офіційно не значиться підозрюваним по цій справі.

Як мешканці міста Вараш, так і потерпіла сторона занепокоєні через те, що протягом місяця нападнику не висунули жодної підозри. Правозахисники наголошують: ключ до цієї загадки – у впливовій фігурі батька Євгена. Адже Павлишин-старший імовірно вже не раз “відмазував” нащадка від правосуддя.

Даний злочин сина колишнього гендиректора – апогей багаторічного беззаконня, яке триває десятки років. Той факт, що ця людина має близько 140 зареєстрованих, але не доведених адміністративних і кримінальних правопорушень, свідчить про системне покриття його злочинів батьком, що використовує своє службове становище“, – зазначає працівник Рівненської АЕС Василь Журба.

Знімальна група “СтопКору” відвідала нараду правоохоронців Рівненщини у Вараші, аби запитати, як просувається розслідування.

Міський голова Варашу Олександр Манзул наголосив: питаннями слідства займаються правоохоронні органи, і справа має вирішуватися виключно у законній площині. Проте заявив, що не знає, чи підійматиметься тема справи Павлишина на нараді. 

Своєю чергою, представники правоохоронних структур повідомили, що справа наразі розслідується Головним слідчим управлінням Нацполіції України, а процесуальне керівництво по ній здійснює Офіс генпрокурора. 

Нагадаємо, 18 червня на Рівненщині, на турбазі “Холодок” поблизу міста Вараш пенсіонерка зробила зауваження “мажору” Євгену Павлишину, який у відповідь накинувся на неї і почав бити ногами. Від нанесених побоїв 64-річна Тамара Леус померла у лікарні.

Адвокат потерпілої сторони Олександр Василенко під час пресконференції у Києві повідомив, що справа Павлишина рухається дуже повільно, хоча з моменту вчинення злочину пройшло вже більше місяця.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *