Головна main Судитимуть експоліцейського, який налагодив заробіток на видачі дозволів на зброю

Судитимуть експоліцейського, який налагодив заробіток на видачі дозволів на зброю

104

Про це інформує СБУ та Офіс Генпрокурора

У Києві судитимуть екс-високопосадовця Нацполіції, чотирьох співробітників дозвільної системи та працівника магазину з продажу зброї, які налагодили незаконну схему видачі дозволів на зброю.

Про це інформує СБУ та Офіс Генпрокурора. «Служба безпеки завершила досудове розслідування щодо злочинної організації, яку створив і очолив колишній перший заступник начальника департаменту превентивної діяльності Міністерства внутрішніх справ.

На момент викриття у 2021 році він та його спільники перебували на офіційних посадах і налагодили масштабну схему «поборів» з громадян за видачу дозвільних документів на придбання і зберігання зброї, в тому числі вогнепальної».

В повідомленні СБУ вказано, що за даними слідства, впродовж 2020-2021 років учасники оборудки безпідставно видали понад 700 дозволів.

Колишньому першому заступнику начальника департаменту превентивної діяльності Нацполіції інкриміновано створення та керівництво злочинною організацією, легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом, службове підроблення та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.