Головна main Суди відмовилися задовольнити позов ФГВФО до екс-посадовців Артем-Банку на 10 млн грн

Суди відмовилися задовольнити позов ФГВФО до екс-посадовців Артем-Банку на 10 млн грн

33

ФГВФО зазначав, що під час ліквідації “Артем-Банку” виявив факти прийняття рішень пов`язаними особами банку, на підставі яких в подальшому було здійснено ряд збиткових операцій з цінними паперами

20.07.2022 Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ФГВФО та залишив без змін рішення Госпсуду м. Києва від 02.12.2021 (у справі №910/3782/21), яким Фонду було відмовлено в задоволенні позову до колишніх членів кредитного комітету “Артем-Банку” про солідарне стягнення 9,98 млн грн, – повідомляє Finbalance.

ФГВФО зазначав, що під час ліквідації “Артем-Банку” виявив факти прийняття рішень пов`язаними особами банку, на підставі яких в подальшому було здійснено ряд завідомо збиткових операцій з цінними паперами.

Суд першої інстанції, з яким погодився суд апеляційної інстанції, зазначив, що “доказів того, що рішення про придбання цінних паперів було прийнято з перевищенням своїх повноважень членами кредитного комітету [банку] або на власну користь матеріали справи не містять” (цитата).

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *