Головна main Суддю Володимира Куксова виключили з колегій суддів та “забрали” у нього справи через підозру у колабораціонізмі

Суддю Володимира Куксова виключили з колегій суддів та “забрали” у нього справи через підозру у колабораціонізмі

24

Суддя неодноразово висловлювався на підтримку окупаційних дій агресора

Суддю Північного апеляційного господарського суду Куксова Володимира Володимировича тимчасово виключили зі складу постійних колегій суддів, судових палат суду та скасували раніше визначену спеціалізацію.

Таке рішення прийняли збори суддів Північного апеляційного господарського суду 21 вересня 2022 року, повідомляється на Facebook-сторінці суду.

Також вирішено передати справи, які були розподілені комп’ютерною програмою «Діловодство спеціалізованого суду» на суддю-доповідача (головуючого суддю) Куксова або перебувають у провадженні, на повторний автоматизований розподіл.

Таке рішення прийнято зборами суддів у зв’язку з оголошенням підозри судді Куксову у вчинені кримінального правопорушення та обранням щодо нього запобіжного заходу.

Що передувало

Нагадаємо, 14 вересня ц.р. судді повідомлено про підозру у виправдовуванні збройної агресії рф проти України та підбурюванні до колабораційної діяльності.

Суддя неодноразово висловлювався на підтримку окупаційних дій агресора, бажав, щоб окупованої території ставало більше, та висловлював жаль, що росіяни відійшли від селища під Києвом, де він мешкає останніми роками.

Схвалював плани рф утворити в Запорізькій області так званий Кримсько-Херсонський окупаційний округ. Він дзвонив своїм знайомим, які потрапили під окупацію, та спонукав їх працювати на окупаційну владу. Досудове розслідування ведеться слідчими ТУ ДБР за оперативного супроводу СБУ.

Наразі, з огляду на те що Вища рада правосуддя не працює, суддя не може бути заарештований.

Джерело

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *