Головна main Суд виніс вирок мешканцю Бучі, який мародерив під час окупації

Суд виніс вирок мешканцю Бучі, який мародерив під час окупації

30

Суд вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченого можливе і без ізоляції від суспільства

Ірпінський міський суд Київської області визнав уродженця Бучі винним у крадіжках в період воєнного часу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 27 червня.

За матеріалами справи, 25 березня, близько 13 години, чоловік проник до автомагазину «Фенікс», що на вулиці Вокзальна, 101, звідки викрав товарів на 83 тисячі гривень.

Наступного дня, близько 12 години, громадянин пробрався у магазин ТОВ «Нова Лінія 1», що на вулиці Нове Шосе, 48, звідки таємно викрав насос заглибний для брудної води, компресор повітряний, комплект міні мийка + пилосос WD3. Всього на 28,5 тисяч гривень.

Згодом усе майно викрадач підприємцям повернув.

У судовому засіданні прокурор запропонувала 5 років позбавлення волі, але умовно, звільнивши чоловіка з іспитовим строком.

Власник автомагазину, хоч і отримав свої товари назад, але заперечував, щоб крадія звільняли від відбуття тюремного покарання.

Сам обвинувачений говорив суду, що щиро кається, просив вибачення, переконував, що зробив висновки і більше не порушуватиме закон.

Місцеве відділення поліції дало довідку, що чоловік характеризується посередньо, зловживає алкоголем, а з наркотиками помічений не був, стосунків з особами, які ведуть антигромадський спосіб життя не підтримує, скарг від сусідів не надходило.

Суд вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченого можливе і без ізоляції від суспільства. Його звільнено від 5-річного тюремного ув’язнення з випробувальним строком 3 роки.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *