Головна main Суд арештував майно і рахунки нардепа-зрадника Ковальова на користь держави

Суд арештував майно і рахунки нардепа-зрадника Ковальова на користь держави

128

Суд арештував майно нардепа-колаборанта Олексія Ковальова для його подальшої конфіскації на користь держави.

Про це у Telegram повідомляє Державне бюро розслідувань

“Зокрема, арештовано частки фігуранта в статутних капіталах 3 юридичних осіб, а також його банківські рахунки. Загальна вартість корпоративних прав складає понад 4,7 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Однією з юридичних осіб, 100 % статутного капіталу якої арештовано, є ТОВ “ТРК “Інтеррадіо” – український інформаційно-розважальний телеканал “4 канал”.

Зазначається, що суд арештував майно депутата-зрадника Олексія Ковальова для його подальшої конфіскації на користь держави.

Нагадаємо, 6 липня Державне бюро розслідувань заявило про підозру, висунуту Олексію Ковальову, екснардепу, який увійшов в окупаційний уряд Херсонщини. У травні він став заступником голови окупаційної адміністрації регіону, яку очолив зрадник Сальдо.

22 червня вибухнув автомобіль, у якому перебував колаборант Ковальов. Згодом з’ясувалось, що чоловік вижив і планує повернутись до “роботи” в окупаційній адміністрації. Втім херсонські партизани натякають, що замах був всього лиш першою спробою ліквідувати зрадника – будуть нові спроби, більш успішні.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *