Головна main Суд арештував активи Медведчука, якими управляли з Росії – СБУ

Суд арештував активи Медведчука, якими управляли з Росії – СБУ

27

За даними СБУ, схема полягала у заведенні коштів із російських банків на зареєстроване в Україні ТОВ, власником якого є громадянин РФ.

Суд арештував додаткові активи підозрюваного у держзраді народного депутата Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко, якими управляли з Росії.

Про це повідомляє пресслужба СБУ, зазначає ЕП.

“Відповідне рішення суду прийняте за матеріалами Служби безпеки, яка документує і викриває схеми легалізації в Україні російських грошей, спрямованих на фінансування антиукраїнської діяльності”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, арештовані корпоративні права ТОВ зі статутним капіталом 38 млн грн; банківські рахунки на 1,3 млн грн; дві земельні ділянки площею 3 і 5 га; приміщення двох готельних комплексів площею 4,5 та 2,4 тисячі квадратних метрів.

За даними СБУ, схема полягала у заведенні коштів із російських банків на зареєстроване в Україні ТОВ, власником якого є громадянин РФ. Гроші надходили начебто на утримання та оплату оренди двох готельних комплексів у Івано-Франківській та Закарпатській областях, котрі через низку українських компаній належать Марченко.

Як зазначається, в ході досудового розслідування СБУ отримала докази, що управління ними здійснювалося безпосередньо з Росії, і встановила весь перелік цих російських суб’єктів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *