Головна main Студентка запорізького вишу стала редакторкою газети окупантів, – ЗМІ

Студентка запорізького вишу стала редакторкою газети окупантів, – ЗМІ

57

Під російськими триколорами та з георгіївськими стрічками на грудях: у Чернігівці Бердянського району на Запоріжжі окупанти провели мітинг до Дня пам’яті жертв війни. На заході “засвітились” місцеві колаборанти, серед яких помітили й студентку Запорізького національного університету.

Як повідомляє “Форпост”, зрадниця Ілона Щипенко, яка проголосила себе головою Чернігівки, 22 червня провела в містечку мітинг до Дня пам’яті жертв війни. Захід набув відверто проросійського значення. Як зазначили місцеві мешканці, його відвідали переважно самі колаборанти із чоловіками, дружинами та дітьми. 

У запорізькому телеграм-каналі ідентифікували частину присутніх на проросійському заході.

Зокрема, так званою редакторкою проросійської газети, за повідомленням каналу, виявилась студентка ЗНУ, що навчається на бюджетній формі.

Дівчину помітили у компанії окупаційної очільниці містечка Ілони Щипенко та ймовірного зрадника присяги слідчого Чернігівського відділу поліції – старшого лейтенанта Юрія Запорожського.

Нагадаємо, на Херсонщині, через значний кадровий голод і небажання більшості місцевих жителій співпрацювати з окупантами, до так званих “керівних органів” росіяни призначають випадкових людей. Серед останніх призначень – колишній таксист, фізрук і десятикласниця.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *