Головна main Stark Shipping та підробка рахунків, Укрфлот-Сервіс опублікував відкритого листа з приводу шахрайства агентської кампанії

Stark Shipping та підробка рахунків, Укрфлот-Сервіс опублікував відкритого листа з приводу шахрайства агентської кампанії

540
Stark Shipping

Деякий час тому відома буксирна компанія «Укрфлот-Сервіс» опублікувала відкритого листа з приводу підробки рахунків агентською кампанією Stark Shipping. Саме Stark Shipping на разі є однією з найвідоміших компаній, на разі цей скандал поставив хрест на подальшій долі агентської контори, що на диво необережно підробляла рахунки довгими роками.

Відкритий лист «Укрфлот-Сервіс» було опубліковано на сторінці “Асоціації морських агентів України” (АМАУ) у соцмережі Фейсбук.

Буксирна компанія «Укрфлот-Сервіс», відкрито заявляює про те, що агент Stark Shipping більше двох років підробляв рахунки, отримані від постачальника буксирних послуг.

Маємо у розпорядженні лист від однієї з буксирних компаній про те, як підприємство-морський агент більше двох років підробляло рахунки, отримані від постачальника буксирних послуг, ймовірно, шляхом підробки оригінальних печаток та підписів співробітників цієї буксирної компаниї. Рахунки збільшувались на суми від 15% до 50% за кожну операцію буксирування. Публікуємо цей лист без коментарів.
Stark Shipping

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *