Головна main США спрямують ще $4,5 млрд Україні

США спрямують ще $4,5 млрд Україні

38

Фінансування USAID надходитиме до уряду України траншами.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в понеділок оголосило про виділення уряду України додаткових $4,5 млрд через механізм Світового банку.

Про це пише Reuters, зазначає FinClub.

Так, фінансування USAID надходитиме до уряду України траншами. Перший із них у розмірі 3 мільярдів доларів очікується в серпні

Попередні транші допомоги Україні з боку агентства становлять $1,3 млрд в червні та $1,7 млрд у липні. Отже, загальна підтримка бюджету України з боку США з початку повномасштабного вторгнення рф становитиме $8,5 млрд. Кошти США мають допомогти українському уряду надавати базові послуги, зокрема соціальну та фінансову допомогу населенню, дітям з обмеженими можливостями та мільйонам внутрішньо переміщених осіб.

В USAID зазначили, що бюджетна підтримка США дозволила уряду України підтримувати постачання газу та електроенергії до лікарень, шкіл та іншої критичної інфраструктури й доставляти терміново необхідні гуманітарні вантажі громадянам. Також кошти пішли на виплати лікарям, вчителям та іншим бюджетним працівникам.

Агентство наголошує, що Світовий банк разом зі сторонніми наглядовими органами впровадили надійні запобіжні заходи, щоб переконатися, що кошти будуть спрямовуватися за призначенням.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *