Головна main Солдати рф вдерлись у Циркуни: грабували, руйнували, пиячили, а фото злочинів видалити забули (відео)

Солдати рф вдерлись у Циркуни: грабували, руйнували, пиячили, а фото злочинів видалити забули (відео)

32

20 серпня Сергій Болвінов, начальник Слідчого управління Нацполіції на Харківщині, повідомив про солдат армії рф, які власноручно задокументували свої злочини у Циркунах, де вони перебували 72 дні.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook правоохоронця.

Поліцейський розповів, що окупанти, захопивши Циркуни, поселились у помешканні деякої громадянки. У її домі вони хазяйнували як уміли: порозбивали двері, вкрали пральну машину і телефон, вивезли жіночий та чоловічий одяг.

Усі свої злочини росіяни задокументували на вкрадений телефон. Це жінка зрозуміла, коли у хмарному середовищі почали з’являтись фото невідомих чоловіків. Як з’ясувалось, окупанти сміливо робили світлини та записували відео усіх неподобств, але не здогадались відключити хмару, на якій все зберігалось.
Завдяки фотографіям вже встановлено особи усіх фігурантів злочинів у Циркунах, повідомляє Болвінов. Дивним є те, що чоловіки – вихідці з Москви, Курська, Нижнього Новгорода – тобто з центральних районів рф. Вони повинні були мати достатньо інтелекту, щоб відключити хмару і зберегти в таємниці свої злочини. Однак, як зазначає поліцейський, “їм мізків не вистачило”.

Нагадуємо, у Чорнобаївці на Херсонщині пролунали вибухи: схоже здетонував черговий склад армії рф.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *