Головна main Сьогодні вступає в силу сьомий пакет санкцій проти росії

Сьогодні вступає в силу сьомий пакет санкцій проти росії

188

Нові обмеження передбачають часткову заборону ввезення російського золота та більший контроль за експортом подвійного використання та передових технологій. 

Посли країн-членів Європейського Союзу схвалили сьомий пакет санкцій проти рф, який вступає в дію сьогодні, 21 липня.

Рішення було ухвалено в Брюсселі в рамках засідання Комітету постійних представників (Coreper), повідомив європейський дипломат, передає Економічна правда.

У рамках сьомого пакету санкцій для росії очікується, що буде запроваджено заборону на імпорт російського золота. Також будуть застосовані обмежувальні заходи до 55 осіб та посилено контроль за товарами і технологіями подвійного призначення.

Рішення буде опубліковано сьогодні в Офіційному журналі ЄС, після чого воно набуде чинності.

Нагадуємо, 15 липня Єврокомісія схвалила спільну пропозицію щодо сьомого пакета санкцій проти рф, нові обмеження передбачають часткову заборону ввезення російського золота та більший контроль за експортом подвійного використання та передових технологій.

У межах нового пакету санкцій Європейський Союз планує додати до санкційного переліку першого віцепрем’єр-міністра росії Андрєя Белоусова, мера Москви рф, санкції, та двох російських акторів.

Євросоюз вже ухвалив шість пакетів санкцій проти росії через те, що вона свідомо порушила міжнародне право, коли розпочала вторгнення до України.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *