Головна main Слідом за мером: у Херсоні окупанти викрали очільника муніципальної варти

Слідом за мером: у Херсоні окупанти викрали очільника муніципальної варти

28

Директор КП “Муніципальна варта” у Херсон Ілля Чорнозуб був узятий в полон російськими військовими – це підприємство займалося охороною комунульних об’єктів та охороною громадської безпеки в окупованому місті.

Про викрадення Чорнозуба з посиланням на друзів Іллі пише херсонське видання “Мост”.

За даними журналістів, теперішнє місце перебування комунальника – невідоме.

Чорнозуб очолив муніципальну варту у грудні 2021 року. До цього він був заступником начальника відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронного патруля”.

За тотальної відсутності у тимчасово зайнятому окупантами Херсоні офіційних правоохоронних органів, забезпеченням правопорядку й безпеки у місті опікувались лише рятувальники та муніципальна варта.

Зокрема КП “Муніципальна варта” охороняла міські підприємства та об’єкти від мародерства.  Згідно Статуту, підприємство підпорядковується Херсонській міській раді, діє відповідно до чинного законодавства України, нормативно-правових актів міської ради.

Нагадаємо, 28 червня російські військові захопили і вивезли в невідомому напрямку чинного міського голову Херсона Ігоря Колихаєва. Так званий “арешт” мера підтвердила представниця окупаційної адміністрації Катерина Губарєва. За її словами, міський голова та очільники комунальних підприємств міста начебто “саботували” виконання вказівок “нової влади” та “заважали” працівникам співпраціювати з росіянами.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *