Головна main “Слава Україні”: п‘яний чеченець взявся повчати росіян у магазині рф (відео)

“Слава Україні”: п‘яний чеченець взявся повчати росіян у магазині рф (відео)

180

У мережу виклали відео, на якому п’яний чеченець через відмову продати йому пиво почав повчати росіян та дякувати українцям, що вони знищують окупантів.

Про це повідомляє Telegram-канал “Фродо и Мордор”.

За їхньою інформацією, події відбуваються у Нижньовартовську – чеченцю відмовилися продати пиво в одному з магазинів, після чого він розбив декілька пляшок та почав повчати росіян, що він ніколи за ними прибирати не буде.

“Щоб чеченець росіянину прибирав? Я нікому нічого ніколи не буду робити з їхніх корисливих бажань та цілей. Я нікого не боюся, окрім свого батька та життя після смерті. Ви мене нічим не налякаєте – їздите краще в Україну, слава Богу, українці кожен день по 50 тисяч людей ваших знищують. Слава Америці, Слава Україні”, – каже чоловік на відео.

В кінці він також послав росіян “вслід за російським кораблем”. Телеграм-канали повідомляють, що чеченця потім зловили поліцейські та оштрафували, але одразу відпустили.

Нагадаємо, 25 липня стало відомо, що в Ульянівській області метелики непарного шовкопряда влаштували справжню навалу росіянам. Місцеві дуже перелякані, а біологи заявляють, що з цим нічого зробити не можна.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *