Головна main Сім “Абрамсів” вже у Польщі: країна поповнює арсенал танків після передачі Т-72 Україні

Сім “Абрамсів” вже у Польщі: країна поповнює арсенал танків після передачі Т-72 Україні

136

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у понеділок, 18 липня, що перша партія із семи танків “Абрамс” американського виробництва вже прибула до Польщі для навчання солдатів.

Танки Abrams, на яких навчатимуться польські солдати, вже в Польщі“, – написав Блащак у Twitter.

Ми будемо готові, коли прибуде перша партія з 250 найсучасніших танків, які ми замовили. Польща матиме потужні сучасні сили для стримування агресора в надзвичайних ситуаціях“, – додав міністр.

У квітні Польща підписала угоду на суму 4,74 мільярда доларів США щодо купівлі 250 сучасних танків Abrams у Сполучених Штатів, що офіційні особи привітали як ключовий крок у зміцненні обороноздатності країни.

Минулого тижня Блащак, який також є віце-прем’єр-міністром, оголосив, що польський уряд “погодив контракт із США щодо закупівлі 116 вживаних танків “Абрамс” – угода, яка суттєво посилює обороноздатність польської армії“.

Очікується, що перші поставки вживаних “Абрамсів” почнуться на початку 2023 року, що дозволить Польщі поповнити арсенал танків після того, як країна відправила понад 240 модифікованих машин Т-72 на допомогу Україні.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії та улюбленець українців Борис Джонсон політав на винищувачі “Тайфун” Королівських ВПС.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *