Головна main Швеція виграє війну з COVID-19

Швеція виграє війну з COVID-19

304

Уряд Швеції відмовився від жорсткого карантину, незважаючи на загрозу коронавіруса. Замість цього влада вибрала незвичайну тактику – було вирішено, що молоде населення країни має перехворіти COVID-19 для вироблення колективного імунітету.

Кількість інфікованих в Швеції вже перевищило 2800 чоловік, 70 з них померли, пише газета Aftonbladet. Однак магазини, ресторани і школи як і раніше відкриті, відсутні обмеження на пересування громадян.

Заборонені тільки масові заходи за участю більше за 500 людей, літнім людям рекомендують залишатися вдома. Дозволено в’їзд до Швеції, на карантин після прибуття відправляють тільки тих, у кого підтвердилося зараження коронавірусом. Шведські епідеміологи вважають, що як тільки здорові люди перехворіють коронавірусом, пандемія втратить силу. До цього моменту держава збирається ізолювати лише «групи ризику» – літніх і людей з хронічними захворюваннями.

Втім, в самій Швеції такий підхід активно критикують – багато громадян вже закликали уряд посилити заходи боротьби з коронавірусів. Багато вчених заявили, що обрана тактика може призвести до великої кількості смертей.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *