Головна main Схоже, меру Кличко дійсно пора на вихід!

Схоже, меру Кличко дійсно пора на вихід!

394

Про це на своїй сторінці в Facebook написала блогер Олена Маркосян, закликавши терміново звільнити Кличку з поста глави КМДА за розгул корупції в місті.

“Схоже, Кличко дійсно пора на вихід! Ще півроку тому все виглядало інакше, і я не думала, що таке напишу. Адже коли команда Зеленського почала говорити про необхідність звільнення Кличко з посади голови КМДА через корупцію, багато хто побачив в цьому чисто політичний підтекст. Побачили і обурилися. А сам мер тоді попросив нову владу дати йому шанс, обіцяючи посилити боротьбу з корупцією “, – нагадала Маркосян.

На її думку, Віталій Кличко, хоча свій шанс і отримав, не зміг або, скоріше, не захотів ним скористатися.
“Більш того, він став діяти за принципом” чим їм гірше, тим мені краще “. У підсумку на зміну “дивиться” Столар до Києва прийшли зовсім вже “кінчені” беззаконня Палатний і Комарницький (так їх називають навіть лояльні Кличко журналісти). Мабуть, Кличко порахував, що наостанок йому можна все і став призначати на посади в КМДА пропащих злодіїв і затятих корупціонерів, які перебувають під слідством “, – зазначила блогер.
 
Вона пояснила, що має на увазі нещодавнє призначення викритого в корупції Валентина Осипова на пост глави Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Нагадаємо, ЗМІ писали про те, що це стало можливим багато в чому завдяки курируванні Осипова скандальним главою “Київавтодору” Олександром Густелевим, який близько дружив з Віталієм Кличком.

“Навіщо ж Кличко робить це? У чому логіка? Особливо перед новими виборами? Якщо він і його команда розуміють, що утримати владу в Києві не вийде, значить, такі скандальні і демонстративні призначення потрібні тільки для одного – дерибану грошей і максимального розвалу роботи. І це потрібно зупинити! Іншого способу зупинити це свавілля, крім як звільнити Кличко з посади голови КМДА, я не бачу. Це буде правильно не тільки з точки зору сьогоднішньої ситуації, але і з урахуванням того, що новий мер буде і повинен обиратися з новими повноваженнями, що не дозволяють йому так цинічно ставитися до довіри киян “, – констатувала Олена Маркосян.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про те, що Віталію Кличку вдалося зберегти крісло глави КМДА завдяки тому, що його нібито почав “кришувати” помічник президента Андрій Єрмак.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *