Головна main Шмигаль: про реструктуризацію держборгу зараз не говоримо

Шмигаль: про реструктуризацію держборгу зараз не говоримо

42

Навантаження по сплаті тіла заборгованості та відсотків заборгованості на Україну, як на державу, сьогодні насправді помірні, – Денис Шмигаль

Прем`єр Денис Шмигаль в інтерв`ю для Lb.ua зазначив, що про реструктуризацію держборгу наразі мова не йде.

За словами чиновника, навантаження по сплаті тіла заборгованості та відсотків заборгованості на Україну, як на державу, сьогодні насправді помірні.

“У нас є пікова виплата у вересні. До вересня ми будемо дивитися на фінансовий стан, на фінансову ситуацію. Звичайно, будемо вдячні, якщо партнери вийдуть з подібними пропозиціями, а серед партнерів уже є ця дискусія, вони з розумінням до цього ставляться. Я вже казав, що є частина партнерів, які вже не надають кредити, а надають гранти для нашої держави, що не збільшує суму нашого боргу, а лише підтримує нас в частині виконання наших зобов’язань. Тому вся ця робота Міністерством фінансів робиться.

Треба відзначити, що більше 250 мільярдів гривень [виплат по держборгу] – це внутрішній борг України, тобто борг всередині держави – держави перед комерційними або державними банками, Міністерства [фінансів] перед Національним банком України. Тобто тут дуже важливо зрозуміти та правильно класифікувати ці всі заборгованості. Тому Мінфін сьогодні не говорить про реструктуризації та списання. Перш за все має бути прийнятною довіра партнерів, які продовжують нас підтримувати. Це важливі речі”, – зазначив Шмигаль.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *