Головна main Що буде з НАК Нафтогаз України?

Що буде з НАК Нафтогаз України?

3084

Непрофесійні дії уряду по звільненню голови НАК “Нафтогаз України” призведуть до ускладнень в роботі компанії.

💥Вже стало відомо, що члени Наглядової Ради “Нафтогазу” не погодились на пропозицію уряду працювати до обрання нових членів наглядової ради.

📝На думку колишнього очільника Нафтогазу “компанія не може працювати без наглядової ради, оскільки в неї досить широкі повноваження, а уряд, як акціонер, не зможе їх виконувати. У нас регулярно відбуваються великі угоди, й виникає необхідність узгодження інших важливих рішень. Кабінет Міністрів неспроможний у потрібний термін ухвалювати таку кількість рішень”.

⚠️Впродовж останнього року конкурси з відбору членів наглядових рад були заморожені.

❗️”Якщо встановлено нові правила, коли наглядова рада не впливає на питання оцінки, призначення і звільнення, тоді вона й не потрібна. Якщо ця історія залишиться в нинішньому стані – це означає, що наглядова рада для менеджменту будь-якої державної компанії тепер ніхто”, – відзначив екс-голова правління негативний ефект від цього рішення.

⛔️”Після того, що робили з наглядовими радами протягом 2020 року, жоден нормальний фахівець до наглядової ради української державної компанії не піде”,- вважає Коболєв.

❓Тож, як буде працювати успішна компанія без Наглядової рад, поки що невідомо.
💵Тільки за час конкурсу на нових членів Наглядової Ради можна втратити значні кошти.
❌Повагу іноземних партнерів та інвесторів влада вже втратила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.