Головна main Що буде з НАК Нафтогаз України?

Що буде з НАК Нафтогаз України?

836

Непрофесійні дії уряду по звільненню голови НАК “Нафтогаз України” призведуть до ускладнень в роботі компанії.

?Вже стало відомо, що члени Наглядової Ради “Нафтогазу” не погодились на пропозицію уряду працювати до обрання нових членів наглядової ради.

?На думку колишнього очільника Нафтогазу “компанія не може працювати без наглядової ради, оскільки в неї досить широкі повноваження, а уряд, як акціонер, не зможе їх виконувати. У нас регулярно відбуваються великі угоди, й виникає необхідність узгодження інших важливих рішень. Кабінет Міністрів неспроможний у потрібний термін ухвалювати таку кількість рішень”.

⚠️Впродовж останнього року конкурси з відбору членів наглядових рад були заморожені.

❗️”Якщо встановлено нові правила, коли наглядова рада не впливає на питання оцінки, призначення і звільнення, тоді вона й не потрібна. Якщо ця історія залишиться в нинішньому стані – це означає, що наглядова рада для менеджменту будь-якої державної компанії тепер ніхто”, – відзначив екс-голова правління негативний ефект від цього рішення.

⛔️”Після того, що робили з наглядовими радами протягом 2020 року, жоден нормальний фахівець до наглядової ради української державної компанії не піде”,- вважає Коболєв.

❓Тож, як буде працювати успішна компанія без Наглядової рад, поки що невідомо.
?Тільки за час конкурсу на нових членів Наглядової Ради можна втратити значні кошти.
❌Повагу іноземних партнерів та інвесторів влада вже втратила.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *