Головна main Ще 500 переселенців отримали пільгові кредити під 3% річних, – Держмолодьжитло

Ще 500 переселенців отримали пільгові кредити під 3% річних, – Держмолодьжитло

30

Через війну кількість внутрішньо переміщених українців зросла, як і потреба в житлі в більш безпечних регіонах України

20 вересня 2022 р. у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву з прямою трансляцією на YouTube-каналі Фонду пройшов 11-ий етап відбору отримувачів пільгового іпотечного кредиту за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Це вже третій етап відбору протягом дії в нашій державі запровадженого указом Президента України воєнного стану.

За його результатами ще 500 сімей зможуть отримати кредит для придбання житла на зручних, унікальних для України на цей час умовах – під 3% річних.

Проєкт розпочався в липні 2021 року, призупинявся в лютому 2022 року з початком російської воєнної агресії і був поновлений у серпні ц.р.

На сьогодні за програмою видано 378 іпотечних кредитів на загальну суму 463,9 млн грн.

Відбір №11, як і всі попередні, проведено методом комп’ютерної вибірки за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (RandomPicker.com), запропонованого Імплементаційним консультантом IPC GmbH, погодженого Банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

Подати заявку на участь у розіграші пільгових кредитів можна на порталі Дія:

 • Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина у Дії за допомогою електронного підпису або BankID.
 • Перевірте коректність своїх даних у профілі користувача, актуалізуйте їх за необхідності.
 • Заповніть заяву. Усі дані, окрім РНОКПП та номера довідки переселенця (ВПО) членів сім’ї, підтягуються автоматично або обираються з випадаючого списку.
 • Дочекайтеся завершення автоматичної перевірки даних про вас та членів вашої сім’ї в Єдиній інформбазі про ВПО та відправте заяву на розгляд.
 • Держмолодьжитло розгляне заяву протягом одного робочого дня. Учасники отримають сповіщення про результат розгляду в кабінеті громадянина та на електронну пошту. Якщо відмовлять у внесенні до реєстру кандидатів, можна внести зміни в заяву і подати її ще раз.

  Також заявку можна подати офлайн – потрібно особисто звернутись до Держмолодьжитла та його регіональних управлінь.

  Дату проведення розіграшів Держмолодьжитло повідомляє завчасно.

  Завантажити більше пов'язаних статей

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *