Головна main Шевченко відкликав свій позов, яким намагався оскаржити переобрання Продивуса президентом ФБУ

Шевченко відкликав свій позов, яким намагався оскаржити переобрання Продивуса президентом ФБУ

96

Кирило Шевченко подав до суду позов про незаконність проведення виборів президента Федерації боксу України та переобрання на цю посаду Володимира Продивуса. Пізніше він відкликав позов.

Про це стало відомо за результатами засідання Господарського суду міста Києва, що відбулося 27 липня, пише видання “Факти”.


Зазначається, що спочатку ГО “Київська міська організація Федерація боксу України” на чолі з самим Кирилом Шевченком подала заяву до суду на ВГО “Федерація боксу України” через незаконне, на їхню думку, переобрання президента ФБУ.

Шевченко вимагав визнати недійсним переобрання керівника ФБУ в особі Володимира Продивуса і запропонував свою кандидатуру на цю роль.

Однак після детального розгляду цього питання Міжнародною асоціацією боксу (IBA), Кирило Шевченко відкликав позов. Йдеться про висновки IBA щодо законності виборів, на яких переобрали Продивуса. 

Таким чином, 27 липня Господарський суд міста Києва на прохання представників самого Шевченка, який є керівником ГО “Київська міська організація Федерація боксу України”, вирішив залишити позов без розгляду.

Нагадаємо, 17 грудня 2021 року під наглядом IBA відбулася Конференція ФБУ, на якій Продивуса було переобрано на посаду строком на 4 роки. Втім, вже за кілька місяців, 22 лютого 2022 року ініціативні представники боксерської спільноти провели ще одні вибори, на яких президентом ФБУ обрали Шевченка. Тим часом сам Шевченко вирішив оскаржити переобрання Продивуса в суді, але в результаті змінив свою думку та відкликав позов. 

Сам же Продивус звернувся до Мін’юсту зі скаргою, де заявив про спробу захоплення влади в ФБУ. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *