Головна main Шахраї створили клон офіційного онлайн-магазину WOG

Шахраї створили клон офіційного онлайн-магазину WOG

42

Мережа АЗК WOG не реалізовує паливні талони і картки через сторонні сайти, Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інші соціальні мережі

Для введення в оману користувачів, на фейковому ресурсі були розміщені посилання на офіційний сайт мережі АЗК WOG та телефон центру підтримки клієнтів. Втім, як виявили правоохоронці, сайт був створений з метою заволодіння грошима та персональними даними клієнтів.

В компанії звертають увагу і вкотре закликають купувати талони та паливні картки виключно через офіційні представництва WOG, контакти яких є на офіційному сайті wog.ua.

В жодному разі не звертатись до сторонніх компаній та не купувати з рук.

“Звертаємо увагу клієнтів, що мережа АЗК WOG не реалізовує паливні талони і картки через сторонні сайти, Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інші соціальні мережі. Також ми не ведемо комунікацію у Telegram-каналах щодо продажу паливних талонів. Тому будемо вдячні за вашу активну позицію та розміщення скарг на подібні публікації – не дозволяйте шахраям вводити себе в оману”, – говориться в повідомленні компанії.

Для отримання актуальної інформації щодо наявності пального користувачів рекомендовано використовувати розділ “Карта” у застосунку PRIDE, та по можливості уникати анонімних груп та каналів, які інформують про наявність пального, оскільки саме ці групи використовуються для реклами різних шахрайських схем з фіктивним продажем талонів.

Джерело

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *