
Про арбітраж трафіку в Україні та світі не говорить зараз лише ледачий. По суті мова йде про величезні суми, а де величезні гроші, там і суттєві ризики. Про сферу медіабайінгу журналісти поговорили з гуру даної сфери Олександром Слобоженком.
В інтерв’ю виданню» Обозреватель ” засновник компанії Traffic Devils Олександр Слобоженко описав таємницю цього бізнесу.
Арбітраж трафіку-це покупка і подальша, більш вигідна, перепродаж трафіку. А в зв’язку з тим, що коронавірус і війна України проти РФ змусили багатьох українців перейти на дистанційну роботу, цей вид заробітку став досить перспективним напрямком.
За словами Слобоженка, арбітраж-це ризикований бізнес. Він також вимогливий до аналізу ситуації на ринку. Але якщо підходити до даного питання відповідально і обзавестися потрібними знаннями, можна заробити великі гроші.
“Медіабаїнг-це, безумовно, маркетинг. Але у зв’язку з тим, що ця ніша Нова – знання про неї в Інституті ви не отримаєте. Така програма у вузах не з’явиться ще як мінімум кілька років. Тому шукати інформацію доведеться самим”, – пояснює бізнесмен.
Він підкреслює, що за останні роки в Інтернеті накопичилося досить багато корисних даних на цю тему: конференції, паблік, форуми і чати. Однак все це буде марно, якщо бездумно слідувати чиїмось радам.
“Щоб досягти успіху, треба знаходити рішення самим. Необхідно все аналізувати, продумувати і вчасно вносити корективи. Ніякі курси не нададуть вам чарівні кнопки До потоків грошей. Тому я рекомендую новачкам вивчати теорію, її фільтрувати і намагатися застосовувати на практиці. Тільки після безлічі тестів і спілкування з фахівцями ви зможете монетизувати свій досвід», – зазначає Слобоженко.
При цьому немає принципової різниці, як ви почнете працювати в цій сфері – на фрілансі або в компанії. Обидва варіанти мають право на життя, проте легше все-таки другий.
“Найпростіший шлях для новачка-робота в команді. Оскільки у компаній вже є налагоджені відносини з рекламодавцями і налагоджений робочий процес. А соло-фахівцеві треба бути свого роду “людиною-оркестром” і вирішувати всі питання самому. Саме тому в сфері арбітражного трафіку краще прагнути до командної роботи», – підсумував засновник Traffic Devils.
Місце народження
Село Білогородка (Київська область).
Дата народження
3 серпня 1998 року
Освіта
Гімназія “Академія”;
Білогородський заклад загальної середньої освіти №1;
Київський коледж зв’язку-факультет РЮО (Розробка програмного забезпечення).
Сімейний стан
Не одружений, дітей немає.
Дитинство і вибір життєвого шляху
Олександр ріс у звичайній родині роботяг. Бабуся-вчителька, дідусь – будівельник, мама – косметолог, батька поруч не було. Він згадує, що в дитинстві був дуже активним, проводив багато часу з друзями, ніколи не був тихонем.
Добре знав математику, додатково займався нею протягом семи років і не виключає, що саме це допомогло йому сформувати спосіб мислення і допомагає в розвитку бізнесу.
Дуже рано почав працювати: з шостого класу підробляв помічником будівельника, але зрозумів, що це шкодить здоров’ю. Потім працював в поліграфії і промоутером, роздавав рекламні листівки.
Приблизно в 10 років у Саші з’явився комп’ютер і почав шукати способи заробітку в Інтернеті.
Кар’єр
З 11 років почав працювати онлайн. На той час ще не було такої професії, як SMM-фахівець, але можливості роботи в соціальних мережах були і Саша займався розвитком паблік, чатів.
У 12-13 років став пробувати себе в ніші e-commerce. Навчався в рекламі самостійно, постійно шукав шляхи для розвитку і вдосконалення своїх навичок. Так він зміг заробити перші кілька тисяч доларів і відразу купив собі мотоцикл, про який мріяв.
У 2016 році потрапив в оточення, в якому вперше почув про арбітраж трафіку. Інформації про цю сферу мало, практикуючі фахівці не розкривали своїх секретів успіху. Саша став самостійно, разом зі своїм другом і зараз колегою, більше дізнаватися цю нішу, збирати інформацію по крихтах. Згодом організував невелику команду, яка працювала разом з ним.
У листопаді 2019 заснував власну медіабаїнгову компанію Traffic Devils. У перші півроку вона працювала в збиток і Саша замислювався про її закриття. Але в червні 2020 року він знайшов рішення, яке допомогло зробити прорив, вивести компанію на дохід і активно її масштабувати.
Діяльність компанії Traffic Devils
Компанія займається медіабаїнгом-купівлею трафіку на одному ресурсі і перенаправленням на інший. Зараз компанія має чотири офіси в різних містах.
Основна ніша роботи-гемблінг.
Штат команди налічує понад 250 осіб. Структура компанії складається з відділів фінансів, розробки, продакшену, фармінгу акаунтів для реклами, рекрутингу, баїнгу. У планах на найближче майбутнє ще більший і активне зростання співробітників і обороту.
Хобі та захоплення
Олександр захоплюється екстремальними видами спорту: мотогонки (майстер спорту, чемпіон України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2018. У цьому ж році закінчив професійну кар’єру гонщика), дрифт, сноуборд, сноубайк, страйкбол, баггі.
А також любить водні види розваг: гідробайки, гідроцикли, човни.
Захоплюється спортивними автомобілями та їх тюнінгом.
Інші джерела
Instagram: https://www.instagram.com/alex_slobozhenko/
Нагадаємо, відомий український айтішник Олександр Слобоженко купив собі суперкар Ferrari за 1 млн доларів Ferrari SF90 Stradale є найпотужнішим і найшвидшим авто з лінійки суперкарів. Автомобіль обійшовся СЕО IT-компанії Traffic Devils понад 900 тисяч доларів.
Також власник Traffic Devils Слобоженко закликав приєднатися до боротьби в інформаційному полі. Слобоженко закликав своїх колег приєднатися до боротьби в інформаційному полі під час війни з Росією.