Головна main Шахрай із продажу військових шоломів заплатить 60 тисяч гривень штрафу

Шахрай із продажу військових шоломів заплатить 60 тисяч гривень штрафу

156

Йдеться про студента другого курсу Одеського національного економічного університету

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області затвердив угоду про визнання винуватості в справі про шахрайство.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 12 липня.

У квітні 2022 року, тобто під час війни, юнак створив оголошення в месенджері «Telegram» про продаж військового спорядження. У подальшому він погодився продати 15 шоломів балістичних за 99 тисяч гривень. Покупець заплатив, але товару не отримав. Гроші зловмисник приймав на банківську картку, зареєстровану на ім’я товариша.

Після викриття обвинувачений відшкодував потерпілому збитки. До суду надійшла угода про визнання винуватості. Сторони дійшли згоди про покарання у вигляді 59 тисяч 500 гривень штрафу.

Запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту суд скасував.

Йдеться про студента другого курсу Одеського національного економічного університету. 8 липня 2021 року він також засуджувався за шахрайство.

Хлопець привласнював гроші, нібито продаючи в Іnstagram пристрої для нагрівання тютюну і стіки до них з різними видами смаків. Від його дій постраждало 18 людей. Шахрая засудили до 3 років обмеження волі, звільнивши з іспитовим строком 1 рік. Новий злочин він скоїв під час випробувального строку. Наразі невідомо про те, як буде виконуватися перший вирок.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.