Головна main Шах і мат російському шовінізму

Шах і мат російському шовінізму

204
Telegram

У Віті Пузанова сталася огидна ситуація. Його хлопець (8 років) грав у шахи в компьютері по мережі. От здавалося б, не політичний форум – сфера взагалі далека від політики як такої. Шахи! І от.

В противники вітіному хлопцю попався представник Третього Риму. Звісно – програв. Що почав робити представник “дєди-ваєватєлєй”? Звісно – блювати шовіністичною отрутою і ненавистю до всього українського. Ви ж розумієте? То лохи, втративши гроші в бізнесі, потрапивши в незручну ситуацію, або програвши у шахи мусять аналізувати зроблене раніше, шукати власні (!) помилки та робити висновки на майбутнє! Для народу зайвої хромосоми – це марне! Для них норма програвши в шахи врізати противнику дошкою в табло. Або – програвши лижні перегони уклепатися в лижників-фінів, як російський чемпіон! От вона – істинна велич!

Єдине в чому я незгоден з Вітєю, це в тому що вони невиліковні. Та ні – виліковні. Просто дуже болісно виліковні. Я дуже гарно пам’ятаю часи, коли представники Третього Риму були тихі та тендітні – аж солодкі. Це було наприкінці 90-х, коли нафта була дешева, грошей не водилося, а ветерани КДБ вже стояли в черзі за гуманітаркою з США. Лагідні були – хоч на хліб масти.

Таке повторюється раз за разом. У 1918 р. коли в Києві гетьмана Скоропадського вчорашні російські георгієвські кавалерши на життя заробляли нічним ескортом з німецькими офіцерами – таких випадків повно в тодішніх мемуарах. У 1991 р. коли в Севастополі добресні радянські морячки міняли у американців пілотки та тельники на жуйку з вкладишами – я таке гарно пам’ятаю. Все знову буде – все до того іде. Бо цей сплеск блювотного шовінізму, насправді – агонія недоімперії, яка уже сиплеться економічно.

І так само як і тоді, народ зайвої хромосоми буде щиро дивуватися – за що ж їх всіх аж так не люблять? Це й буде лікування. Болісне.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *