Головна main “Серце розривається”: фотограф з “Азовсталі” Дмитро Козацький зустрівся з мамою

“Серце розривається”: фотограф з “Азовсталі” Дмитро Козацький зустрівся з мамою

21

“Азовець” Дмитро Козацький з позивним “Орест” після повернення з полону побачився з рідними, які живуть у місті Малин на Житомирщині.

Інформацію оприлюднено у місцевому виданні “Малин”.

Ірина Юрченко, мама Дмитра, повідомила виданню, що чекала цього моменту кожен день усі три місяці, що син пробув у полоні. Після того, які він перетнув український кордон, вони перекинулись буквально кількома словами. Жінка щаслива – їй не віриться, що це стало можливим після стількох днів невідомості.

Розмова була дуже коротка, зазначає Ірина. Уся сім’я – і матір, і сестра – з нетерпінням чекали хлопця вдома. І вже через кілька годин вони побачились: у мережу викладено світлину “Ореста” з родиною.

Зазначимо, Дмитро Козацький – боєць з “Азовсталі”. Під час боїв за Маріуполь хлопець зробив серію фантастичних світлин, які виклав у Twitter. Останній його допис – від 20 травня. У ньому він дозволяє вільно поширювати фотороботи, щоб розказати світу правду про Полк “Азов” та усіх захисників Маріуполя.

Нагадуємо, про повернення 215 українських бійців стало відомо вночі 22 вересня. Серед звільнених – 5 командирів “Азову”.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *