Головна main Сбєрбанк продав свою «дочку» в Казахстані

Сбєрбанк продав свою «дочку» в Казахстані

16

Сторони підписали відповідну угоду купівлі-продажу всього пакету акцій.

російський Сбєрбанк, що перебуває під санкціями після повномасштабного вторгнення рф в Україну, продав свою «дочку» в Казахстані національному холдингу країни «Байтерек».

Про це повідомила пресслужба «Байтереку», зазначає FinClub.

Так, сторони підписали відповідну угоду купівлі-продажу всього пакету акцій, її планується закрити «найближчим часом». російський держбанк причиною називає «поточну геополітичну ситуацію».

Сбєрбанк Казахстан займає 4 місце в банківській системі країни за обсягом активів, які на 1 квітня становили $6,2 млрд, капітал дорівнював $848,7 млн.

«У ході ухвалення рішення про придбання “Сбєрбанку Казахстан”, холдинг “Байтерек” оцінив його високу значущість для фінансової системи країни. Сучасна інфраструктура та технології, якими володіє банк, дозволять у короткий термін повернути банк до повноцінної роботи та розпочати фінансування реального сектора економіки Казахстану», – йдеться в заяві.

Зазначається, що угода дозволить банку відновити в повному обсязі активні операції, залучення депозитів та проведення платежів, а також продовжити розвиток продуктів та послуг для населення та бізнесу.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *