Головна main РСЗВ MARS II від Німеччини вже в Україні, – Резніков

РСЗВ MARS II від Німеччини вже в Україні, – Резніков

39

Україна отримала від Німеччини РСЗВ MARS II. Збройні сили України вже використовують нові ракетні системи. 

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“В Україну прибув третій брат у родині Long Hand – РСЗВ MARS II з Німеччини. Дякую Німеччині та особисто моїй колезі міністру оборони Крістіні Ламбрехт за ці системи. Наші артилеристи вітають німецьких партнерів!”, – написав він.

Зауважимо, MARS II – це німецька копія MLRS M270, яку вже використовують Збройні сили України дня знищення окупаційних військ рф. 

Артилерійська система здатна випускати 12 снарядів на відстань від 45 км до 70 в залежності від типу боєприпасу. Також її можна використовувати для запуску балістичних ракет.

Нагадаємо, Україна отримає від Німеччини 16 танкових мостоукладачів BIBER, які посилять здатність ЗСУ долати водні перешкоди під час ведення бойових дій.

Танковий мостоукладач чи мостовий танк – це спеціальна броньована інженерна машина на базі танкового шасі, що призначається для транспортування, а також встановлення та зняття за допомогою вбудованих механізмів мостової конструкції в бойовій обстановці з метою забезпечення просування танків та інших бойових машин.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *