Головна main Розвідка: російські солдати підставляються під снаряди, щоб втекти з війни і отримати гроші

Розвідка: російські солдати підставляються під снаряди, щоб втекти з війни і отримати гроші

29

9 липня українська розвідка опублікувала перехоплення, у якому російський солдат розповідає про махінації, до котрих вони вдаються, щоб отримати гроші за участь у війні.

Інформацію оприлюднено у офіційному Youtube-каналі ГУР Міноборони України.

У росіян є дві основні схеми, щоб виманити гроші у путінського уряду. Одну схему використовують командири, іншу – рядові.

Командири перебільшують кількість солдатів, яких вони посилають в атаку. Наприклад, говориться в перехопленні, по документам вказують 150 осіб, а у бій ідуть ледь 120. У першому ж бою їх стає ще менше: 23 отримують поранення, 7 гинуть.

Між тим за кожен бій піхоті платять по 8 тисяч на добу на кожного. Виділяються великі кошти, однак вони марнуються, так як насправді людей набагато менше. При чому невідомо, як зайві гроші все ж отримують ті, хто дотичний до командування.

100 людей пишуть усіляких “лівих”. Х… (невідомо) звідки – в тилу, не в тилу. Взагалі х… (незрозуміло) кому потім приходять ці гроші

Російський солдат з перехоплення ГУР МОУ

Рядові солдати, для того, щоб отримати гроші, намагаються навмисно отримати поранення: вони або під час мінометних обстрілів висовують кінцівки з бліндажів, або завдають собі поранень самостійно.

Через такі махлювання путінський уряд перестав справлятись: кожен поранений мав отримати по 3 млн рублів, а поранених ставало все більше. Тому, пояснює росіянин, командування почало обмежувати цей потік: поранення почали ділити на легкі вартістю 60 тисяч та складні за 3 млн – все для того, щоб зекономити гроші.

Армія рф, складається враження у окупанта, зовсім не береже солдатів. Зокрема, дивується він, чомусь зовсім не використовують важку артилерію.

Не розумію. Таке враження, що життя людей дешевше ніж ракети

Нагадуємо, для того приховати свої втрати, росіяни на Херсонщині спалюють тіла загиблих солдатів.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *