Головна main Розповідав, що “іхтамнєт”: ЗСУ ліквідували скандального російського полковника Кенса

Розповідав, що “іхтамнєт”: ЗСУ ліквідували скандального російського полковника Кенса

140

Збройні сили України ліквідували начальника штаба 20-ї МСД ЗС рф, екскомандира 810-ї бригади морської піхоти, полковника Сергія Кенса. 

Про це з посиланнями на російські ЗМІ повідомляє проєкт InformNapalm.

Зазначається, що у 2017 році Сергій Кенс був одним із фігурантів OSINT-дослідження InformNapalm. У ті часи він командував 70-м мотострілецьким полком 42-ї мотострілецької дивізії 58-ї армії Південного ВО рф.

Сергій Миколайович Кенс народився у 1980 році, закінчив ЛВЗКУ (нині – СПб ВЗКУ) 1999 р. У 2011 році став командиром розвідувального батальйону 33-ї ОМСБр гірської 58-ї армії Південного ВО, с. Ботліх, Дагестан (у 2011 році передислокована в Адигею).

У 2015 році – т.в.о. командира 33-ї ОМСБр гірської 49-ї армії Південного ВО, м. Майкоп, Адигея (навесні 2017 року переформована у 102-й МСП 150-ї МСД 8-ї армії Південного ВО з передислокацією в Ростовську область, полігон Кадамовський).

У 2017 році – командир 70-го мотострілецького полку 42-ї мотострілецької дивізії 58-ї армії Південного ВО в с. Шалі, Чеченська республіка (сформований зі складу колишньої 17-ї ОМСБр).

З прізвищем Кенса пов’язують скандал із засудженням військовослужбовців 33-ї ОМСбр ЗС рф, які відмовилися виконувати злочинні накази кремля у 2014 році. Тоді Кенс, перебуваючи на посаді виконуючого обов’язки командира бригади цинічно запевняв, що військовослужбовців майкопської бригади на Донбас не посилали і в Україні російських військ нібито взагалі немає.

Його називають одним з ініціаторів порушення кримінальних справ за “дезертирство” щодо солдатів, які відмовилися виконувати нелегітимні накази.

Нагадаємо, раніше, в ОК “Південь” повідомили, що завдали удару по двох командних пунктах, зокрема, артилеристів та росгвардії. Зазначається про 12 “200-х” зі складу вищого командування рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *