Головна main Розмір орендної плати для закладів спорту має складати не більше 1 гривні за 1 кв. м – законопроєкт

Розмір орендної плати для закладів спорту має складати не більше 1 гривні за 1 кв. м – законопроєкт

36

Реалізація положень законопроекту позитивно вплине на виконання названими закладами сфери фізичної культури і спорту важливих соціальних функцій

Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету проект Закону «Про внесення зміни до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» щодо пільгової орендної плати для державних та комунальних закладів фізичної культури і спорту, неприбуткових організацій фізкультурно-спортивної спрямованості» № 7701.

Доповненням до ч. 2 ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» пропонується передбачити, що для орендарів, перелічених в абз. 13 та 14 ч. 2 ст. 15, розмір місячної орендної плати встановлюється у розмірі не більше 1 гривні за 1 кв. метр.

Під час обговорення члени Комітету підтримали законодавчу ініціативу, оскільки реалізація положень законопроекту позитивно вплине на виконання названими закладами сфери фізичної культури і спорту важливих соціальних функцій, сприятиме покращенню роботи з оздоровлення та психологічної стійкості населення, особливо у воєнний час, та вихованню підростаючого покоління та підготовки спортсменів високого класу, які прославляють Україну.

Водночас, народні депутати підтримали пропозиції фізкультурно-спортивних товариств, які були висловлені на засіданні керівниками цих товариств, а саме:

  • Передбачити застосування положень законопроекту до вже діючих договорів оренди з дня набрання чинності Законом;
  • В абзаці чотирнадцятому частини другої статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» слова «виключно для проведення спортивних заходів або надання фізкультурно-спортивних послуг» замінити словами «для проведення спортивної діяльності».
  • Завантажити більше пов'язаних статей

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *