Головна main РосЗМІ: окупанти відмовились від штурму Миколаєва і хочуть приєднати Снігурівку до “ХНР”

РосЗМІ: окупанти відмовились від штурму Миколаєва і хочуть приєднати Снігурівку до “ХНР”

76

Тимчасово захоплені росіянами території Миколаївської області заплановано приєднати до Херсонської області. Окупанти вже готують відповідні укази.

Про це заявила так звана заступниця голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області Катерина Губарєва, передає “ТАСС”.

“Звільнені території ми багато обговорюємо, щоб на цих територіях було мовлення телеканалів, чи платитимемо там соціальні виплати. Тому прийнято (рішення) такі звільнені території приєднувати до Херсонської області, щоб можна було там і пенсії платити, і соціальні виплати, і забезпечувати мобільним зв’язком”, – розповіла вона.

Вірогідно, російські загарбники розуміють, що не можуть захопити Миколаїв і всю Миколаївську область, тому вирішили офіційно закріпити свою присутність у Снігурівці та інших окупованих населених пунктах Миколаївщини, приєднавши їх до Херсонської області.

Нагадаємо, російська окупаційна влада затримала колаборанта, який працював одним зі заступників “військової адміністрації” у Новій Каховці. Затримання виглядає особливо знаковим на тлі того, що гауляйтер Херсонщини Сальдо отруєний, а “заступник голови Новокаховської ВЦА” Гура розстріляний у власному домі.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *