Головна main Росію завалить сміттям – в бюджеті різко знизили витрати на галузь з переробки відходів

Росію завалить сміттям – в бюджеті різко знизили витрати на галузь з переробки відходів

52

У 2023 році дотації зменшаться на 5,1 млрд рублів, у 2024 році – на 11,6 млрд рублів

Фінансування з держбюджету інвестпроектів з будівництва підприємств поводження з побутовими відходами планується знизити в найближчі два роки, йдеться в пояснювальній записці до законопроекту про федеральний бюджет РФ на 2023-2025 роки.

Російський екологічний оператор (РЕО) буде намагатись самостійно залучити гроші з ринку, повідомили в прес-службі компанії.

“Зміна параметрів фінансового забезпечення федерального проекту “Комплексна система поводження з твердими комунальними відходами” обумовлено зменшенням бюджетних асигнувань на надання майнового внеску РФ у публічно-правову компанію РЕО з метою фінансування інвестиційних проектів, спрямованих на введення в промислову експлуатацію потужностей з обробки, сортування, утилізації та розміщення твердих комунальних відходів, включаючи комплексні об’єкти поводження з відходами, у 2023 році на 5,1 млрд рублів, у 2024 році – на 11,6 млрд рублів”, – йдеться в пояснювальній записці.

Також законопроект передбачає зниження обсягу держфінансування будівництва сміттєспалювальних заводів у Підмосков’ї та Казані: у 2023 році – на 3,8 млрд рублів, у 2024 році – на 1,2 млрд рублів.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.