Головна main “Росії не можна довіряти”: Спартц закликала ООН призупинити “зернову угоду”

“Росії не можна довіряти”: Спартц закликала ООН призупинити “зернову угоду”

168

Перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц закликає ООН призупинити угоду про експорт зерна з України, допоки не будуть забезпечені кращі заходи безпеки. На її думку, кораблі ООН мають перебувати в Чорному морі для забезпечення гуманітарних коридорів.

Про це конгресвумен написала у листі до генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреша.

Спартц називає зернову угоду одним із провалів ООН та пише, що потенційні наслідки цієї домовленості “можуть дуже дорого обійтися Україні” і нагадала, що через кілька годин після підписання угоди росія вдарила ракетами по Одесі.

“Це ще раз підтверджує, що росії не можна довіряти, і вона фактично заперечує цю угоду. Тому, оскільки рф отримала таке значне скасування санкцій щодо експорту зерна та добрив (що фактично збільшує здатність росії шантажувати Європу постачанням газу), цю угоду слід призупинити, поки не будуть забезпечені кращі заходи безпеки для України”, – зазначає політик.

Вона закликала ООН направити свої кораблі в Чорне море для забезпечення гуманітарних коридорів.

“Я закликаю вас розгорнути кораблі ООН у Чорному морі, забезпечувати гуманітарні коридори. Інакше Україна опиниться під високим ризиком, спричиненим цією домовленістю”, – написала конгресвумен.

Також Спартц висловила розчарування реакцією ООН на російське вторгнення в Україну і вважає, що “організація зазнала краху” і закликала своїх колег у США припинити будь-яке фінансування ООН, доки “не побачимо реальних зусиль і результатів організації для стабілізації нашого поточного міжнародного безладу”.

Читайте також: конгресвумен США Спартц перерахувала звинувачення проти Єрмака.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *