Головна main Росіяни розлючені через “тролінг” від британського магазину Asos

Росіяни розлючені через “тролінг” від британського магазину Asos

59

Громадяни рф закликають бойкотувати британський магазин Asos. А все розпочалося через некоректний переклад в оголошені нового оновлення додатка магазину в App Store.

Про це стало відомо з публікації російських ЗМІ.

Видання Medialeaks повідомляє, що росіяни почали “бойкотувати” магазин після нового оновлення додатка. Громадянам рф опис оновлення здався “образливим” і вони почали заявляти, що ніколи більше не будуть купляти речі в Asos.


Проблема полягає у тому, що “образливим” опис здається лише не перший погляд через фразу “прикро бачити те, що не можеш купити, правда?”. Ймовірно, росіяни звикли, що після початку повномасштабного вторгнення в Україну великі бренди почали їх ображати, але насправді подібне повідомлення бачать і користувачі з інших країн.


В описі англійською мовою можна побачити, що сенс речення залишився тим самим, але друга частина була перекладена на російську у вигляді питання, що й образило росіян, бо їм здалося, що їх “тролять”.

Але це не заважає росіянам “обвалити” оцінки додатка магазину в App Store та Google Play.


Нагадаємо, 72% росіян підтримують рішення щодо повномасштабного вторгнення в Україну. Це на 7% вище, ніж показувало опитування від 25 лютого.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *