Головна main Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

18

Луганщина: ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання Об’єднаних сил у районі Лисичанська. Противник продовжує наступ за напрямком Вовчоярівка – Верхньокамʼянка, намагаючись оточити Лисичанськ.

За інформацією місцевих джерел, окупантам вдалося захопити с. Вовчоярівку і просунутися в бік с. Малорязанцеве, на південь від Лисичанська.

Про це повідомив у коментарі “Стопкору” воєнний експерт, співголова ГІ “Права Справа” Дмитро Снєгирьов.

Наразі тривають запеклі бої поблизу с. Берестове. Противник намагається взяти під контроль трасу Т1302. Ворог також атакував у напрямку с. Спірного, але з великими втратами у живій силі змушений був відійти.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ “Права Справа”, для розвитку наступальних дій противник прагне форсувати Сіверський Донець у районі с. Серебрянка і с. Білогорівка“, – зазначає аналітик.

За йоого словами, про наміри окупантів свідчить передислокація техніки понтонно-мостового підрозділу російських військ у напрямку м. Сєвєродонецьк.

Інформація, отримана місцевими джерелами “Правої Справи”, була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України“, – наголосив Снєгирьов.

Він нагадав, що свого часу аналітичним відділом ГІ “Права Справа” була отримана оперативна інформація щодо планів російського командування здійснити передислокацію особового складу і важкої бронетехніки через понтонну переправу в районі с. Серебрянка і с. Білогорівка. Координати понтонних переправ, місць скупчення важкої бронетехніки і особового складу окупантів були передані представникам розвідтовариств.


Наступнго дня ЗМІ з посиланням на Держприкордонслужбу повідомили, що українські артилеристи прямими влучаннями розбили бронетехніку й угруповання російських загарбників, що намагалися переправитися через Сіверський Донець поблизу Серебрянки. Внаслідок цього росіяни втратили кілька одиниць техніки та кілька десятків особового складу.

За даними Інституту вивчення війни, поблизу с. Білогорівка могли бути вбитими або пораненими до 485 російських солдатів та знищені понад 80 одиниць техніки.

У виданні The New York Times такі втрати росіян назвали катастрофою.

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях“, – підсумовує експерт.

Зауважимо, російські військові намагаються прорвати лінію оборону Збройних сил України біля Лисичанська, але поки безуспішно.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *