Головна main Росіяни готуються до наступу на Сіверськ та Бахмут, але шансів на успіх мало, – ISW

Росіяни готуються до наступу на Сіверськ та Бахмут, але шансів на успіх мало, – ISW

17

Російська окупаційна армія після захоплення Луганської області готується до наступу на Сіверськ та Бахмут, але після важких боїв на Луганщині шансів на їхній успіх дуже мало.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“У Генштабі України повідомляли, що російські війська вели розвідку на підступах до Берестового та вели наступальні дії в районі Вугледарської ТЕЦ, Василівки, Спірного, Клинового та Майорська”, – йдеться у повідомленні.

Це може означати, що російські окупанти готуються продовжити наступ на захід від траси Бахмут-Лисичанськ та спробувати захопити Бахмут та Сіверськ.

“Хоча їхня здатність зробити це успішно після втрат, зазнаних під час спроби взяти Лисичанськ, є сумнівною”, – зазначають в ISW.

Нагадаємо, у Київській ОВА оцінили ймовірність нового наступу російської окупаційної армії на область з території Білорусі. Там вважають, що загроза нового наступу буде залишатися, поки у Білорусі та рф не зміняться політичні режими.

Водночас голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що загрози наступу зі сторони наразі немає. Всі дії, які відбуваються зі сторони армії РБ – заплановані і про них розвідка знала ще за декілька місяців. 

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *