Головна main Росіяни готуються до мобілізації в тимчасово окупованому Криму

Росіяни готуються до мобілізації в тимчасово окупованому Криму

37

Російська окупаційна адміністрація в тимчасово окупованому Криму може готувати мобілізацію місцевого населення.

Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

Днями на ресурсах окупаційної адміністрації був опублікований указ від “глави республіки”, який передбачає створення так званої “призовної комісії з мобілізації громадян у республіці крим”. Були затверджені положення про неї, найближчим часом створять відповідні комісії нижчого рівня.

“Вказані кроки окупаційної адміністрації свідчать, що російська федерація готується до проведення мобілізації на тимчасово окупованій території. Громадян України в окупованому Криму знову планують примушувати воювати проти власної держави, як це вже відбувається з тими, кого окупанти незаконно призвали на строкову службу”, – йдеться у повідомленні.

Представництво Президента закликає громадян України саботувати проведення можливої мобілізації на території півострова: “Пам’ятайте, ваше життя – найдорожче, що у вас є! Якщо ви все ж не зможете уникнути мобілізації і вас залучатимуть до участі у війні, то за першої ж нагоди здавайтеся в полон. Цим ви збережете своє життя та не виконуватимете злочинних наказів”.

Нагадаємо, радник міністра МВС Вадим Денисенко вважає, що нічний обстріл Білгорода може бути пов’язаний з активною підготовкою Кремля до мобілізації економіки та населення.

Він пояснив, що росіяни хочуть дивитися війну по телевізору, але категорично не хочуть воювати, тому обстріли російських міст – це провокації, щоб росіяни простіше поставилися до загальної мобілізації.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *