Головна main Росіяни брешуть командуванню: армія рф не має заявленої кількості БМП-2, тому їх везуть з Білорусі

Росіяни брешуть командуванню: армія рф не має заявленої кількості БМП-2, тому їх везуть з Білорусі

21

12 серпня стало відомо, що російське командування стягує на війну в Україні БМП-2, які “позичає” в Білорусі. Це суперечить заявленій кількості військової техніки, про яку звітували на початку війни. Дефіцит свідчить про брехню, якою підлеглі “годували” своє керівництво.

Інформацію оприлюднено у Telegram-каналі “СтратКом ЗСУ”.

Генштабу ЗСУ стверджує, що армія рф забирає 32 БМП-2, які базувались у населеному пункті Уреччя у Білорусі. Їх везуть до міста Буй у рф, де вони будуть у розпорядженні 22-ої Центральної бази резерву танків (ЦБРТ).

Зазначимо, відстань між двома точками дислокації – більше 1 тисяч км. Ймовірно, техніку везуть так далеко, бо її ще потрібно привести у стан, придатний для ведення бойових дій.


“СтратКом ЗСУ” наголошує, що ситуація складається дивно. Справа в тому, що перед війною армія рф заявляла, що має 3,5 тисячі БМП-2, з них 1,5 тисячі – на зберіганні.

Протягом вторгнення в Україну рф втрачала БМП-2. Зокрема, документально зафіксовано 400 спалених машин, а заявлено про знищення 1000.

Отже, формально рф ще має володіти від 1,5 до 3,1 тисяч БМП-2. Якщо ж їх насправді немає, то саме тоді і можуть знадобитись машини, позичені у Білорусі.

Можна припустити, що російські військові займались приписками, звітуючи командування про кількість БМП-2, які перебувають у робочому стані. Аналогічна ситуація може й з іншою технікою. Тобто насправді “друга армія світу” не має майже 3 тисячі танків та 2 тисячі БПЛА, якими погрожувала світу до початку війни.

Нагадуємо, на Херсонщині українська артилерія знищила РСЗВ “Град” разом з боєкомплектом.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *