Головна main Росія зосередиться на захопленні Донеччини, – Міноборони Британії

Росія зосередиться на захопленні Донеччини, – Міноборони Британії

40

Міністерство оборони Великої Британії заявило, що тепер увага рф “майже напевно” переключиться на окупації підконтрольної українській владі частини Донецької області після того, як у путіна оголосили про захоплення Лисичанська.

Українські сили вийшли з прифронтового міста Лисичанськ у Луганській області, ймовірно, відступивши на підготовлені оборонні позиції, йдеться у ранковому звіті британської розвідки за 4 липня.

Бойові дії в Лисичанську – останньому великому населеному пункті Луганщини, який залишався під контролем України – та його околицях посилилися протягом останнього тижня, а російські сили стабільно просуваються, додає відомство.

Зараз увага росії майже напевно переключиться на захоплення Донецької області, значна частина якої залишається під контролем українських сил.

Боротьба за Донбас була важкою та виснажливою, і “навряд чи це зміниться найближчими тижнями”, прогнозує військова британська розвідка.

Нагадаємо, російська окупаційна армія вбила щонайменше 7 цивільних громадян у Донецькій області за попередню добу, 3 липня.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *