Головна main Росія не знає, що робити з окупованими територіями, – Буданов

Росія не знає, що робити з окупованими територіями, – Буданов

47

Росіяни вже готуються проводити “референдум” на окупованих територіях України у вересні, але досі не визначилися, що саме робити із захопленими землями.

Про це розповів голова ГУР МО Кирило Буданов в інтерв’ю РБК-Україна.

Журналіст поставив питання голові розвідці, що саме планують робити росіяни після проведення так званого “референдуму”: приєднання окупованих територій до рф чи створення нових “народних республік”.

Буданов заявив, що росіяни досі не вирішили це питання: “Вони готуються до приєднання, але паралельно з цим є інші варіанти. Створення нових “народних республік”, створення однієї великої “народної республіки”, приєднання великої території до росії, приєднання окремої території до росії – це все буде вирішуватися, як і завжди в росії, в останній день”.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, коли окупанти планують провести “референдум” на окупованих територіях Херсонської й Запорізької областей. За їхньою інформацією, “єдиний день голосування” повинен пройти у неділю, 11 вересня.

Окупанти вже намагалися розпочати підготовку до “референдуму”, але місцеве населення не проявило тієї радості, на яку очікували росіяни, тому опір місцевого населення може порушити всі плани російських окупантів.

Стремоусов також заявляв, що на Херсонщині не будуть проводити ніяких голосувань, а будуть просити напряму “приєднати” регіон до рф.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *