Головна main Російський “АвтоВАЗ” зняв з продажу свою найновішу модель автомобіля через санкції

Російський “АвтоВАЗ” зняв з продажу свою найновішу модель автомобіля через санкції

53

Йдеться про одні із останніх і найбільш технологічних моделей російського виробника, побудованих на платформі Renault. Їх припинили збирати через брак імпортних комплектуючих

Найбільший виробник автомобілів у рф – “АвтоВАЗ” – припинив продаж кросовера XRAY та його модифікації XRAY Cross.

Наразі ці моделі вже прибрали зі списку доступних на офіційному сайті “АвтоВАЗу”, пише російський “Коммерсант”.

Йдеться про одні із останніх і найбільш технологічних моделей російського виробника, побудованих на платформі Renault. Їх припинили збирати через брак імпортних комплектуючих після запровадження санкцій проти росії.

Складання Lada XRAY почалося в Росії наприкінці 2015 року і тривало до весни 2022 року. За даними “Авторевю”, за роки виробництва було продано близько 161 тис. автомобілів.

Восени 2022 року голова “АвтоВАЗу” Максим Соколов підтвердив, що відновлювати виробництво моделі не планують.

Як повідомлялося, після початку російського вторгнення до Україн “АвтоВАЗ” був змунешйни перейти у режим простою через брак комплектуючих. Згодом “АвтоВАЗ” вирішив виробляти спрощені версії автомобілів Lada, які не мають подушок безпеки та системи ABS та обладнані застарілим двигуном стандарту “Євро-2”.

Нагадаємо, переважна більшість світових автовиробників, за винятком китайських, припинили роботу в Росії після повномасштабного воєнного вторгнення в Україну у лютому минулого року.

Завантажити більше пов'язаних статей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *